Artistja e njohur dhe shumë e dashur, Kida duket se aktualisht është duke punuar për diçka të re.

Ajo përmes një postimi në Instagram, ka pyetur fansat nëse duhet ta sjell një solo-projekt apo album të ri.

Se çka do të sjell Kida për publikun mbetet të shihet në vazhdim.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor i Kidës është “Edhe sa”. Projekti është publikuar më 1 shtator dhe deri tani në Youtube ka mbi 11 milionë klikime./21Media