Digjet një shtëpi në Lipjan

 

Një banor nga fshati Gadime e Ulët në Komunën e Lipjanit është ankuar në polici se iu është djegur shtëpia në rrethana të panjohura.

Sipas policisë, rasti i cilësuar si “zjarr aksidental” ka ndodhur dje në orën 00:50.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë policore dhe njësiti i zjarrfikësve e ka lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar./21Media

Back to top button