DJ Sardi për herë të parë zbulon portretin e të birit

1 min read

Sardi Shehu dhe partnerja e tij, Jonisa kohë më parë u bën prindër të një djali.

Çifti zbuluan edhe emrin e veçantë të të voglit të tyre, Zais Denzel.

E Sardi për herë të parë ka zbuluar portretin e Zais Denzel.

“Unë jam mirënjohës për çdo buzëqeshje që më jep, çdo e qeshur që vjen nga ti dhe për çdo herë që më mban gishtin…Gëzuar 4 muaj, ZAIS DENZEL, Babi të do”, ka shkruar ai./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DJ SARDI (@sardi.shehu)