Djali i Gilit dhe Ilirt, Redoni publikoi albumin e dytë muzikor

Djali i artistëve të njohur, Ilir Beranit dhe Gilit është duke shkuar hapave të prindërve. Bëhet fjalë për djalin e vogël Redonin, i cili  ka publikuar albumin e dytë muzikor.
Albumi i Redonit titullohet “Notorious 2” dhe përmban gjithesj 12 këngë, shkruan rtv21.tv
“Intro”, “Edhe çka”, “Nalt poshtë”, “S’ki zemër”, “Firma italiane”, “Larg me ty”, “Yata”, “PMP”, “Kom kcy me djallin”, “Tu distancu”, “Cek”, “Pernime”, janë këngët e albumit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Redon Berani (@redonberani)

Redoni projektin e parë muzikor e ka publikuar vitin 2020 që titullohet “Class”./21Media

Back to top button