Djali i Rihannas zyrtarisht foshnja më e pasur i Hollywood-it

Rihanna dhe i dashuri i saj  ASAP Rocky javën e kaluar u bënë prindër për herë të parë.
Ndërkaq, tani është vlerësuar se djali i tyre ka një vlerë neto prej 1.2 miliardë funtesh, kur pasuria e njëjtë e nënës së tij 34-vjeçare kombinohet me 7.5 milionë funte të ASAP.
Viti ka nisur me një bum bebesh në Hollywood, me Kylie Jenner (749 milion £)  dhe Travis Scott, (41.5 milion £) duke sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë të quajtur më parë Wolf, shkruan Daily Mail.
Kohët e fundit, motra e saj Kourney Kardashian (52 milion £) filloi udhëtimin e saj IVF me partnerin Travis Barker (40 milion £).
Sipas Buzz Bingo, Kim Kardashian (1.3 miliardë paund) dhe tani ish-bashkëshorti Kanye West (1.3 miliardë paund) zënë vendin e dytë me 2.6 miliardë paund pasuri mes tyre që ndahen për North, Saint, Çikago dhe Psalmi.
Beyoncé (378 milion £) dhe Jay-Z (984 milion £) ndjekin nga afër në vendin e tretë, me 1.3 miliardë £ mes tyre, duke u siguruar tre fëmijëve të tyre Blue Ivy dhe binjakëve katërvjeçarë Sir dhe Rumi, 433 milionë funte secilit.
Të dhënat u mblodhën nga prindërit e famshëm dhe vlera totale e tyre neto e vlerësuar në dollarë, u konvertuan në paund dhe më pas u ndanë në mënyrë të barabartë dhe u renditën mes numrit të fëmijëve për të përcaktuar vlerën neto të vlerësuar për fëmijë./21Media

Back to top button