Don Xhon në lidhje të re dashurie?

Don Xhoni është njëri nga reperët më të komentuar në mediat rozë. Përveç muzikës, Don Xhoni komentohet shumë edhe për jetën e tij personale.
Ka vetëm disa muaj që reperi dhe modelja ruse, Ariana i dhanë fund lidhjes së tyre. Por duket se tashmë Don Xhoni i ka falur zemrën një personi tjetër.
Kështu së paku, la të kupohet postimi i tij në Instagram,

Reperi ka publikuar një video të shkurtër, ku shihet një buqetë me trendafila dhe shumë tullumbace të kuqe, duke ngritur dyshimet për një lidhje të re të tij./21Media
Back to top button