Dua takohet edhe me Poem, Ledri ndan foton e ëmbël

1 min read

Këngëtarja e kosovare, e njohur ndërkombëtarisht, Dua Lipa po qëndron në Tiranë së bashku me familjen e saj dhe të dashurin Anwar Hadid.

Sot, Lipa përcolli nga afër punimet e çerdhes në Tiranë, e cila do të përurohet më 15 shtator.

Por, Dua takoi edhe dikë tjetër gjatë vizitës në Shqipëri.

Ajo u takua me vajzën e reperit të njohur, Ledri Vula, Poem Blu Vula. Ledri për fansat e tij të shumtë ndau në Instagram foton e ëmbël, në të cilën shihen të buzëqeshur.

Ndryshe, Dua Lipa do të qëndrojë edhe për pak kohë në Tiranë./21Media