Lansohet “Everytime I cry” nga Ava Max

1 min read

Këngëtarja Ava Max sot ka publikuar projektin e saj më të ri, “Everytime I cry”.

Kjo këngë është vetëm njëra nga paralajmërimet e fundit të bërë nga artistja, gjersa po shënon kulminacionin e suksesit të saj në të gjithë botën.

Amanda, është unike në stilin e saj dhe secili projekt i saj mirëpritet çdo herë.

Ndryshe, ajo është shumë aktive me projekte muzikore./21Media