Dy viktimat e reja me koronavirus çuan në 619 numrin e vdekjeve nga ky virus në vendin tonë.

Gjatë 24 orëve të fundit u konfirmuan edhe 46 raste të reja infektimesh nga 560 testime të kryera si dhe 77 të shëruar./21Media