Dyshohet se ngacmoi një të mitur, arrestohet 53 vjeçari 

Një 53-vjeçar është arrestuar në Gjilan pasi i njëjti dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 17-vjeçare

Prokuroria Themelore e Gjilanit ka njoftuar se ndaj tij është paraqitur kërkesa për caktimin e masës së paraburgimit.

Raportohet se ngacmimi kishte ndodhur në një autobus të trafikut urban.

Sipas Prokurorisë, i pandehuri fillimisht e ka vëzhguar dhe e ka përcjellë të miturën.

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button