E detyruan të kërkojë lëmoshë, arrestohen prindërit

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Pas intervistës të dyshuarit u liruan

Një çift është arrestuar në Mitrovicë pasi kanë keqtrajtuar fëmijën e tyre dhe e kanë detyruar të kërkojë lëmoshë në rrugë.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur dje, në rrugën “Bislim Bajgora” në Mitrovicë, shkruan rtv21.tv.

Lajmin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh.

Pas procedurës së rregullt, të dyshuarit me vendim të prokurorit janë liruar./21Media