E qëllon me armë një person, arratiset i dyshuari

 
Policia ka bërë të ditur se dje një burrë nga Prishtina e ka qëlluar me armë zjarri një burrë tjetër kosovar duke i shkaktuar kështu lëndime trupore.
”Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar,  dy gëzhoja dhe një fishek. I dyshuari gjendet në arrati  ndërsa në lidhje me rastin është njoftuar prokurori”, është bërë e ditur në raportin e policisë.
Rasti vazhdon të hetohet./21Media

Back to top button