Edicioni i 14-të i PriFest, filmat që shfaqen sonte

1 min read

“PriFest” nisi dje(20 shtator) edicionin e 14-të.

Regjisori Fatos Berisha u shpreh se ky edicion dhe çdo tjetër pa dyshim do t’i kushtohet producentes së ndjerë, ish-drejtoreshës Vjosa Berisha.

“PriFest” ka publikuar orarin e filmave që do të shfaqen sonte.

Nisur nga ora 17:00, ku në Kino Armata shfaqet “Geborgter Ëeiss”, deri në orën 21:00, ku do të shfaqet “The Unfinished portrait od Clara Bellini”, po ashtu në Kino Armata.

“PriFest” do t’iu shoqërojë me program të larmishëm deri më 25 shtator./21Media