Ekonomi: Vazhdojnë investimet e KEK-ut

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 Fokusi edhe në sigurinë e njësive prodhuese

Menaxhmenti dhe punëtorët e Termocentralit “Kosova B”, gjatë muajit  mars janë angazhuar që  kontrollet në dy njësitë prodhuese të përfundojnë me sukses. /21Media