Emina sjell në jetë djalin

1 min read

 

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi dhe Emina Çunmulaj e bashkëshorti i saj, Sam Nazarian, janë bërë prindër për herë të tretë.

Emina e ka bërë të ditur lajmin përmes një postimi në Instagram, ku shfaqet së bashku me të birin në krahë.

Shá Yosef është emri që ia kanë vendosur të birit.

Modelja ka bërë një dedikimi emocional krahas fotografisë që ka publikuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

Emina Çunmulaj dhe Sam Nazarian janë prindër edhe të dy vajzave./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)