Enca provokon me një video nga shtrati: Ose duan të jenë si unë ose me mua

Këngëtarja Enca Haxhia ka disa ditë që po shijon pushimet në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)


Videot dhe fotografitë e shumta nga pushimet nuk kanë munguar nga këngëtarja.
Ajo ka postuar sot një video në InstaStory, ku shihet e shtrirë në shtrat e veshur me një fustan të shkurtër.
“Ata ose duan të jenë si unë ose me mua”, ka shkruar Enca krahas videos.

Kujtojmë se “Suavele” mbetet projekti i fundit muzikor nga Enca. Kënga është publikuar më 29 korrik të vitit të kaluar dhe deri tani ka arritur mbi dy milionë klikime në Youtube./21Media

Back to top button