Enca pyet ndjekësit: A duhet ta veshë këtë për Vitin e Ri

 
Këngëtarja Enca Haxhia ka kërkuar mendimin e fansave për një veshje që po mendon ta veshë për të festuar Vitin e Ri.
Enca ka postuar në Instagram fotografinë me veshjen provokative.
“A duhet ta vesh këtë për Vitin e Ri?”, ka pyetur Enca ndjekësit e saj, teksa ka marrë komente të shumta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)


Kujtojmë se “Suavele” mbetet projekti i fundit muzikor nga Enca. Kënga është publikuar më 29 korrik dhe deri tani ka arritur mbi dy milionë klikime në Youtube./21Media

Back to top button