Ermir Lenjani bëhet baba për herë të parë

1 min read

Futbollisti i njohur shqiptar, Ermir Lenjani është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vet futbollisti përmes një postimi në ”Instagram”, ku edhe e ka falenderuar Zotin për këtë dhuratë kaq të veçantë.

”Faleminderit Zot per kete dhurate, sot ne ket dit te veqante mue dhe nusen time na furnizoj me nje djale e gezofsh dhe e shifsh hajrin ne ket bote djali jon Me emrin Rian. Amin”, ka shkruar Lenjani krahas fotografisë.

Kujtojmë që, Ermir Lenjani i ka dhënë fund beqarisë me 14 korrik të 2019-tës./21Media