Familja nga Fushë Kosova që dy ditë s’e di ku e ka djalin 

Një burrë nga Fushë Kosova dje ka raportuar se djali i tij ka dalur nga shtëpia të premten dhe nuk është kthyer më.

“Me datë 27.11.2021 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se djali i tij kishte dalur nga shtëpia me datë 26.11.2021 në ora 11:00 dhe nuk ishte kthyer më. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit.”, ka informuar policia.

Rasti vazhdon të hetohet./21Media

Back to top button