Adelina me dedikim të veçantë

Adelina me dedikim të veçantë

Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Thaçi-Meta, sot ka bërë një dedikim emocionues për vajzën e saj, Melisën, e cila feston ditëlindjen e pestë, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, Adelina ka publikuar disa fotografi të vajzës, me një mbishkrim shumë të veçantë.

“E bukura Melisë. Urime ditëlindje e 5-të zogu jem, të uroj shëndet e fat më ëmbla e ime, ti je mëngjesi im i bukur që çdo ditë zgjohem nga përqafimet tua, ta du erën tande, je fryma e vetë jeta, u bëfsh 100, të dua pafund!”, ka shkruar këngëtarja.

Kujtojmë se, Adelina prej vitesh është e martuar me politikanin, Bardhyl Meta dhe nga kjo martesë çifti kanë dy vajza, Fionën dhe Melisën./21Media