Festivali i kafes dhe çajit në Prishtinë…

Rikthehet “Festivali i kafes dhe çajit” në Prishtinë pas dy vjetësh që nuk u organizua për shkak të pandemisë Covid-19. Për tri ditë radhazi, vizitorët do të kenë mundësinë që të shijojnë çaj e kafe falas nga kompanitë e ndryshme që janë pozicionuar tashmë në sheshin “Zahir Pajaziti”./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button