Filloi ndeshja Ballkani-Shkupi

Nisi ndeshja vendimtare ndërmjet Ballkani dhe Shkupit në “Fadil Vokrri”, ndeshje nga e cila edhe do të mësohet se cila prej këtyre dy skuadrave do të vazhdojë drejt fazës së grupeve të Ligës së Konferencës.

Skuadra kosovare vjen në këtë sfidë me epërsinë prej një goli pas fitores me rezultat 2-1 në ndeshjen e parë.

Këto janë formacionet zyrtare:

Ballkani- Frashëri, Kuc, Jashanica, Dellova, Ar. Thaqi, Emërllahu , As. Thaqi, Gripshi, Korenica, Krasniqi, Rrahmani.

Shkupi: Naumovski, Xhelili, Margvelashvili, Sheji, Berdarovski, Alvarez, Danfa, Cephas, Hamidi, Putita, Adentunji.

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button