Ai është njëri nga artistët më të dashur nga të gjitha moshat. Me batutat e tij në role të shumta, ai ka bërë për vete publikun anë e mbanë trojeve shqiptare, shkruan rtv21.tv

Fjala është për aktorin e mirënjohur, Fatmir Spahiun, i cili aktiv po tregohet edhe në rrjete sociale, ku po publikon statuse të ndryshme qesharake.

E kur jemi te rrjetet sociale, sonte aktori publikoi një imazh mjaft të ëmbël të tij, kur ka qenë foshnje.

“Moti vakt nervoz!”, shkroi aktori krahas fotografisë, në të cilën mori qindra reagime.

Ndryshe, Fatmir Spahiu është i martuar prej vitesh me Zanën dhe së bashku kanë dy fëmijë./21Media