Gjendet e vdekur një grua në Podujevë

Një grua është gjetur e vdekur dje në Podujevë.

Mjeku ligjor e ka konstatuar vdekjen, ndërsa trupi i viktimës është dërguar në Institutin e Mjeksisë Ligjore (IML) për obduksion.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës rasti është cilësuar si “Hetim i vdekjes” dhe është duke u hetuar./21Media

Back to top button