Nuk dihen ende rrethanat e kësaj ngjarje

Nuk dihen ende rrethanat e kësaj ngjarje

Një 22 vjeçar është gjetur pa shenja jete sot në banjë të Pejës. Lajmin e ka konfirmuar, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi. Ai tha se deri më tani nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarje dhe se hetuesia është duke u marrë me rastin. /21Media