Gjendet i vdekur një person

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Një person është gjetur i vdekur në Portin e Durrësit.

Viktima, i cili nuk është identifikuar ende, është gjetur i vdekur në afërsi të barkave të peshkimit.

Nga kqyrja paraprake e kufomës, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e  personit dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes./vizionplus