Është gjetur pa shenja jete një person në oborrin e shtëpisë së tij, në Gjilan.

Ngjarja raportohet se ka ndodhur dje, në orët e hershme të mëngjesit.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësiti policor dhe nga ekipi mjekësor është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion./21Media