Një vajzë ka raportuar në polici se sa ishte në vendin e punës, është kërcënuar me thikë dhe i janë vjedhur 400 euro nga dy persona të panjohur.

Ngjarja ka ndodhur dje, në rrugën Ndue Perlleshi, në Prishtinë, rreth orës 20:30.

Policia raporton se rasti është duke u hetuar./21Media