Gjiko e Fifi në duet, ja kur publikohet

1 min read

Artistët e njohur dhe të dashur nga publiku, Gjiko dhe Filloreta Raçi-Fifi nesër do të publikojnë bashkëpunimin e paralajmëruar.

Kënga titullohet “Djegi” dhe do të publikohet nesër në orën 19:00, shkruan rtv21.tv

Lajmin e bëri të ditur sonte artisti Gjiko, i cili publikoi edhe pamje nga videoklipi i këngës.

“NESËR DJEGET KREJT 7.07.2022 ORA 19:00 ‼️
GJIKO x FIFI – DJEGI “, shkroi ai krahas postimit, në të cilin e etiketoi Fifin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy)

Ndryshe, Gjiko së shpejti do të publikojë edhe bashkëpunimin me Nora Istrefin e Shkurte Gashin, ndërkaq Fifi po shijon suksesin e këngëve të fundit, po ashtu bashkëpunim, me Gent Fatalin “Pikturë” dhe me Tuna Sejdin “Melaqe”./21Media