Gjiko: Sfidat e jetës shkojnë e vijnë e ty t’kom gjithë në krahun tim

Artisti Gjiko dhe bashkëshortja e tij, Elita Rudi janë ndër çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar.
Dyshja dashurinë për njëri-tjetrin nuk hezitojnë ta shprehinë edhe përmes rrjeteve sociale.
Kur jemi te kjo e fundit, Gjiko dje e ka uruar Elitën për ditëlindje me fjalë të veçanta, teksa i ka shprehur dashurinë e madhe që ka për të.
“Sfidat e jetes shkojnë e vijnë e ty t’kom gjithë në krahin tim. Urime ditelindja dashuri të paqim gjithmonë”, ka shkruar Gjiko në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy)

Gjiko dhe Elita janë prindër të dy fëmijëve, të një djali dhe një vajze./21Media

Back to top button