Gjilan: Dyshohet se janë gjetur eshtra të njeriut

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Policia ka bërë të ditur se mbrëmë është raportuar se janë gjetur disa eshtra në Gjilan që dyshohet se janë të njeriut.

”Është raportuar se disa persona duke mihur kanë hasur në disa eshtra dyshohet të jenë të njeriut, njësitë përkatëse policore kanë dalë në vendin e ngjarjes si dhe njësiti për krime lufte për tërheqjen e mbetjeve mortore”, është bërë e ditur në raprotin 24 orësh të policisë.

Rasti është duke u hetuar./21Media