Gjilanasit i konfiskohen drogë e para

1 min read

 

Një person në Gjilan është arrestuar pasi të njëjtit i janë gjetur e konfiskuar, 5.62 gram substancë narkotike, e llojit marihuanë, 70 euro para të gatshme, një telefon mobil dhe një peshore elektrike.

Ngjarja është raportuar dje, rreth orës 21:45.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media