Dje në Prizren një  person ka goditur me veturë një këmbësore dhe është larguar

Dje në Prizren një  person ka goditur me veturë një këmbësore dhe është larguar

Policia njofton se dje rreth orës 19:00 në rrugën “Beteja e Kabashit” në komunën e Prizrenit një i dyshuar e ka goditur një femër me veturë të panjohur dhe është larguar në drejtim të panjohur.

”Si pasojë e aksidentit, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor në emergjencën e Prizrenit dhe më pas është liruar në shtëpi. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti është duke u hetuar”, njofton policia./21Media