Granit Xhaka nis pushimet në Dubai

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka s’ka humbur kohë, pas humbjes së Zvicrës në Kupën e Botës në Katar, ai ka udhëtuar për në Dubai.
Aty po shijon kohën më të mirë më bashkëshorten, Leonitën dhe dy vajzat e tyre.
Fotografi nga pushimet familjare kanë publikuar dyshja në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)


 

View this post on Instagram

 

A post shared by LEONITA XHAKA (@leonita.x)


 

View this post on Instagram

 

A post shared by LEONITA XHAKA (@leonita.x)


Megjithatë, mesfushori mund t’i bashkohet stërvitjeve në Dubai./21Media

Back to top button