Greta Koçi sjell cover-in e këngës ”Therret Prizreni”

1 min read

Këngëtarja nga Shqipëria, Greta Koçi ka ndarë me ndjekësit një video ku ka realizuar cover-in e këngës të njohur, ”Therret Prizreni”.

Me plis në kokë e me interpretim emocional, Greta duket shumë origjinale.

Ndërkaq, projekti i fundit nga Greta është ”Trendafilat”.

Kënga është realizuar me videoklip dhe është publikuar më 15 prill./21Media