Haaland nuk ndalet, i shënon dy gola Burnleyt (VIDEO)

Brenda tre minutave janë shënuar dy gola në stadiumin “Etihad” ku po zhvillohet ndeshja mes Manchester Cityt dhe Burnleyt, e vlefshme kjo për çerekfinalen e parë të FA Cup.

Manchester City ka arritur të kalojë në epërsi prej 2:0 në ndeshjen kundër Burnleyt, përmes dy golave të Erling Haaland, raporton KosovaPress.

Haaland shënon në minutën e 32’ për 1:0, kurse thellon epërsinë në 3:0 në minutën e 35’.

Golat i gjeni më poshtë.

Haaland 1:0 minuta e 32’

Back to top button