Këngëtari Labniot Tahiri ka publikuar baldën e re të titulluar “Hajde thuje”, shkruan rtv21.tv

Këtë herë Labi erdhi në bashkëpunim me këngëtarin Valon Bibën, i cili është kujdesur edhe për tekstin e këngës.

“Hajde thuje” nga dyshja është publikuar edhe me videoklip.

 

Kujtojmë se ky është bashkëpunimi i parë i Labit dhe Valonit./21Media