Haliti: Gërvalla do të ketë përballje të vazhdueshme me gabimet e veta

 

Nënkryetari i PDK-së, Xhavit Haliti, ka thënë se ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, duhet ta ketë parasysh që do të ketë përballje të vazhdueshme me gabimet e veta.

“Në qoftëse ke deklaruar se e di që figurat qëndrore të UÇK-së janë kshtu dhe ashtu dhe ke argumente, unë mendoj që duhet me shku edhe atje (Hagë), në qoftëse nuk ke pas fakte dhe ke gënyer opinionin atëherë t’i duhet të kërkosh falje”, ka thënë ndër të tjera Haliti në emisionin “Argument Plus” në RTV21./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button