Hana ia ”rrëmben” Mozzikut telefonin, shikoni se çfarë video qesharake bëri

1 min read

Reperi, Mozzik ka kaluar dje kohë me vajzën e tij Hanën teksa ka ndarë edhe disa video në ”Instagram”.

Vajza e reperit është kopje e babait teksa edhe ky i fundit ka shkruar diçka në lidhje me këtë.

”Mozziki i vogël”, ka shkruar Mozzik krahas fotografisë.

Mirëpo Hana ia ka ”rrëmbyer” telefonin Mozzikut duke bërë video teksa duket mjaftë qesharake.

Loredana dhe Mozzik u bënë prindër të Hanës në dhjetor të vitit 2018./21Media