Veseli: Mos i votoni ata që nuk e njohin shtetin!.-Limaj: Haradinaj do t'ia kthej shpresën qytetarëve

Veseli: Mos i votoni ata që nuk e njohin shtetin!.-Limaj: Haradinaj do t’ia kthej shpresën qytetarëve


Me intonimin e himnit kombëtar dhe të atij shtetëror si dhe më pas me shtrëngim duarsh,  tre liderët e koalicionit PDK-AAK-NISMA , Kadri Veseli, Ramush Haradinajt dhe Fatmir Limaj hapen fushatën zgjedhore në kryeqytet.
Kandidati për kryeministër Ramush Haradinaj tha se nën qeverisjen e tij do të çrrënjoset krimi e korrupsioni./21Media