Haradinaj uron Kurban Bajramin: Ne besojmë, andaj e vlerësojmë sakrificën

1 min read

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka uruar besimtarët myslimanë me rastin e festës së Kurban Bajramit.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Haradinaj ka uruar veçanërisht nënat e të rënëve për liri dhe ata që nuk i kanë afër të dashurit e tyre./21Media