Ramush Haradinaj dhe Fatmir Limaj e shikojnë finalen e Champions-it

Ramush Haradinaj dhe Fatmir Limaj e shikojnë finalen e Champions-it

Lideri i AAK-së dhe ai i Nismës, Ramush Haradinaj dhe Fatmir Limaj, sonte janë duke e ndjekur bashkë finalen e Ligës së Kampionëve, Real Madrid – Juventus.

“Bashkë me Fatmirin po e shijojmë spektaklin e futbollit, finalen e Ligës së Kampionëve, Juventus vs. Real Madrid!” ka shkruar Haradinja në facebook, të cilit shkrim ia ka bashkangjitur edhe një foto, ku janë duke e shikuar së bashku ndeshjen.

Sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve po luhet ndeshja finale, ku do të shpallet edhe kampioni i sivjetmë./21Media