Haxhiu: Njëri nga serbët e arrestuar në Prishtinë komunikonte me Rusinë


Bislimi: Qeveria e Kosovës do ta dobësojë Qeverinë e Moskës

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, thotë se njëri nga tre serbët e arrestuar mbrëmjen e së shtunës që ishin kapur duke blerë emblema të UÇK-së në njërin nga lokalet e Prishtinës kanë komunikime të shumta me Federatën ruse dhe sipas saj është individ i inteligjencës serbe./21Media

Back to top button