Heidi zbulon se u bë nënë një muaj më parë

Modelja shqiptare, Heidi Lushtaku dhe futbollistin turk Merih Demiral janë bërë prindër një muaj më parë.
Lushtaku e ka mbajtur të fshehtë shtatzaninë, mirëpo sot me rastin e një mujorit të djalit të tyre, ajo ka ndarë disa fotografi nga shtatzania.
”Ti ishe sekreti jonë më i bukur. Urime një muaj jetë djali jonë”, shkroi modelja krahas fotografive.


Ndërkaq edhe Demiral ka postuar fotografi familjare me mbishkrimin ”Gruaja ime e dashur dhe djali im”.

Lushtaku ka nisur karrierën e saj qysh në moshën 13 vjeçare dhe është një modele e suksesshme, ndërkaq Demiral luan për Atlantan, skuadrën italiane të Serisë A./21Media

Back to top button