Hendboll: Prishtina-Trepça 25:26

Në Superligën e meshkujve ne hendboll  është zhvilluar takimi i parë dhe derbi i xhiros së 24-të ndërmjet Prishtinës e Trepçës.

Skuadra nga Mitrovica arriti fitore me rezultat 25:26.
Ciftet tjera të kësaj xhiroje janë:
Vëllaznimi- Besa Famiglia
Drita- Kastrioti
Llapi- Drenica dhe
Zhegra- Vushtrria
Takimi ndërmjet Prishtinës e Trepçës ishte në transmetim të drejtpërdrejt në kanalin 21 Plus dhe për të kuptuar detaje nga ky takim, do të ndjekim një pjesë të transmetimit të kolegut Bajram Shala./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button