Hiqet ora policore – gastronomia punon deri 23.00 (Video)

Në Kosovë deri në fund të cvitit vijnë edhe 1.200.000 vaksina Pfizer

Qeveria e Kosovës vendosi për heqejn e orës policore, zgjatjen e orarit të gastronomisë deri në orën 23:00 si dhe masa të tjera. Po ashtu u bë e ditur se është arritur marrveshja me kopaninë Pfizer për blerje të vaksinave dhe se deri në fund të vitit do të arrijnë mbi 1 milionë e 200 mijë vaksina.(Teksti-Valmire Hoti, kamera: Olti Pacolli)./21Media

Back to top button