Horoskopi Ditor E Mërkurë 5 Tetor 2022

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Fale influencës mjaft pozitive të Venusit, do gjeni më në fund qetësinë dhe harmonine në cift. Do e largoni rutinen dhe emocionet që do perjetoni do jeni të njëpasnjëshme.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Gjatë kësaj dite të gjithë ciftët do kenë një jetë sentimentale të paqëndruëshme. Shmangni më cdo kusht ta kritikoni apo t’i ngrini zërin personit që keni në krah sepse cdo gjë do të ndërlikohet!

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Xhelozia do arrije kulmin të mërkurën. Kujdes, sepse pasojat mund të jenë shumë negative dhe mund të sjellin probleme që as që i kishit menduar. Beqarët, fale planetëve, nuk do kenë ambientin e duhur për të dashuruar.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Edhe pse planetët nuk do jenë të vendosur shumë mirë në qiellin tuaj të dashurisë, ju do bëni cmos të ruani një klimë të qetë dhe të ngrohtë. Beqaret duan te bien në dashuri por kanë edhe frikë nga ajo që i pret.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Ata që janë në cift do tundohen nga dikush tjetër të mërkurën dhe do e keni të vështirë të mos tradhëtojnë. Mendohuni mirë, sepse nuk do ketë kthim prapa. Venusi i pozicionuar mirë të mërkurën në qiellin e beqarëve, do i bëjë ata me joshës së kurrë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Do kërkoni më shumë liri të mërkurën në jetën tuaj në cift. Kërkojeni më delikatësi dhe pa vën në rrezik lidhjen që keni krijuar. Beqarët do kenë një ditë të mbushur më dashuri dhe emocione pa fund.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Marredhënia juaj më atë që keni në krah do jetë e shkëlqyer të mërkurën! Do i kushtoni shumë vemëndje dhe do bëni cmos që ai të ndihet si mbi rë pranë jush. Do ia dilni! Beqarët do kenë ndryshime në jetën sentimentale.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Partneri juaj do iu çoje në qiell të shtatë këtë të mërkurë dhe ju do ndiheni jashtezakonisht mirë. Do donit që kjo ditë të mos mbaronte kurrë! Beqarët është më mirë të tregoheni të kujdesshëm më personat që do takojnë sepse do këtë edhe nga ata që do tallen.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Duhet të jeni më të hapur ndaj dialogut në cift të mërkurën në mënyrë që cdo gjë të shkoje më së miri. Mbrëmja do të nxehet! Për beqarët kjo ditë nuk do jetë e lehtë për t’u kaluar.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Të mërkurën do hyni në një fazë të rëndësishme të jetës suaj në cift. Harmonia do të mbizotërojë gjatë gjithë ditës! Për beqarët kjo e mërkurë do jetë plot surpriza të këndshme.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Perfitoni nga dita e mërkurë për të zgjidhur një problem që keni më partnerin tuaj. Nëse vonoheni edhe pak gjërat do ndërlikohën më shumë! Beqarët do joshin dhe do joshën gjatë gjithë kohës.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Kënaqësi dhe mirëqenie të mërkurën në jetën tuaj në cift. Do ndiheni mirë pranë njëri-tjetrit dhe marrëdhënia më partnerin do jetë më harmonike. Ditë e bukur në këtë atmosfere.

Artikujt e ngjajshem

Back to top button