Moti sot: I freskët

Sot mbi Kosovë pritet tē mbajë mot kryesisht me diell dhe pak më i ngrohtë.
Paradite do të jetë ftohtë, ndërsa në pellgje, lugina dhe ultësira është e mundur mjegull ose vranësira të ulëta vende-vende.
Temperatura më e ulët nga 3 deri në 6°C, kurse më e larta e ditës deri në 13 gradë. Era e dobët,dhe e drejtimeve të ndryshueshme.
Ndryshimet e disponimit dhe shqetësimi i gjumit janë reagime të mundshme meteoropatike./21Media

Back to top button