Hoti tregon se cilët deputetë do ta votojnë mocionin për rrëzimin e Qeverisë

Enver Hoti nga Nisma ka thënë se presin që Qeveria nesër të bie

Hoti në Click të RTV21 ka thënë se me votat e deputetë të LDK-së, PDK-së dhe komuniteteve tjera nesër do të votohet mocioni për rrëzimin e Qeverisë, shkruan rtv21.tv

Hoti po ashtu tha se deputetët të cilët nuk e kanë votuar kryeministrin Mustafa, deputetët të cilët nuk e kanë votuar Presidentin dhe deputetët të cilët kanë qenë kundër Qeverisë gjatë gjithë kohës, shpreson se nesër do të votojnë për rrëzimin e Qeverisë.

Po ashtu Hoti tha se nuk kanë asnjë marrëveshje me deputetët e Kuvendit për ta votuar mocionin për rrëzimin e Qeverisë./21Media

Back to top button