LDK hap zyrtarisht fushatën

LDK hap zyrtarisht fushatën

Me fillimin e fushatës zgjedhore, kandidati për kryeministër nga koalicioni LDK-AKR-ALT, Avdullah Hoti dërgoi një mesazh për të gjithë qytetarët dhe partitë politike.

Hoti përmes një video-mesazhi të postuar në Facebook, u zotua se koalicioni i tyre do të jap një fushatë siç Kosova meriton, duke ftuar edhe partitë tjera t’iu bashkohen në këtë zotim./21Media